Zostań wolontariuszem!


Drogie Słuchaczki i Drodzy Słuchacze,
Warszawski Szpital dla Dzieci to kameralne miejsce w Centrum Warszawy, w którym zapewniamy naszym Pacjentom najwyższej jakości usługi medyczne, by jak najszybciej wracali do zdrowia. Dokładamy również wszelkich starań, aby uprzyjemnić Pacjentom pobyt w Szpitalu. W tym celu podejmujemy współpracę z osobami indywidualnymi o wielkich sercach, zapraszając do wspólnych akcji charytatywnych.

Opis pracy Wolontariusza
W zależności od kreatywności Wolontariuszy oraz ich kompetencji i pasji opracowujemy wspólnie pomysły, które później realizujemy. Najczęściej zajęcia polegają na prowadzeniu ciekawych animacji z dziećmi m.in. wspólne zabawy, zajęcia plastyczne, czytanie dzieciom książek, układanie puzzli oraz granie w gry planszowe, opowiadanie o swoich pasjach. Zależy nam również, aby spotkania Wolontariuszy z Pacjentami były regularne i w miarę możliwości jak najczęstsze, np. raz w tygodniu, 2-3 godziny.

Jakie zyskujecie korzyści?
Praca Wolontariusza w Warszawskim Szpitalu dla Dzieci daje możliwość zdobycia cennego doświadczenia w nowoczesnym szpitalu dziecięcym, będącym jednocześnie pierwszym na ziemiach polskich, działającym nieprzerwanie od roku 1869. Umożliwia rozwój kompetencji zarówno pod kątem kreacji pomysłów jak i umiejętności budowania relacji z dziećmi, uczy odpowiedzialności, pokonywania własnych słabości, a także umożliwia nabycie umiejętności zarządzania czasem. To wyzwania, które przynoszą wielką radość i satysfakcję.

Miejsce?
Warszawski Szpital dla Dzieci SPZOZ
ul. M. Kopernika 43
stacja mera Nowy Świat – Uniwersytet

plakat_wolontariusz

Higienistka stomatologiczna
Asystentka stomatologiczna
Technik sterylizacji medycznej
Technik masażysta
Opiekun medyczny

ODWIEDŹ NAS NA FACEBOOK-U!

ADRES

Policealna Warszawska Szkoła Medyczna
ul. Ząbkowska 42
03-735 Warszawa
Sekretariat: tel. 668 688 747 sprawy bieżące, dotyczące słuchaczy i pracy szkoły.
Rekrutacja: tel. (22) 243 13 60 lub 783 253 206 rekrutacja oraz sprawy dotyczące zarządzania szkołą
szkola@cezalfa.pl
rekrutacja@cezalfa.pl

Sekretariat czynny:
Poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek: 8:00 - 17:00
Sobota: 9:00 - 13:00