Rozdanie dyplomów – wrzesień 2017


W dniu 2.09.2017 r miała miejsce uroczystość rozdania dyplomów i świadectw 109 absolwentom Policealnej Warszawskiej Szkoły Medycznej.
Jak to przy tego rodzaju wydarzeniach, panowała doniosła atmosfera, ale było też wiele radości i uśmiechu oraz miłych wspomnień.
Jako pierwsza dyplom odebrała p. Magdalena Jadacka, która reprezentowała naszą szkołę na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Higienistek Stomatologicznych, gdzie jako jedyna ze szkół warszawskich zakwalifikowała się do czołowej dziesiątki, a w ścisłym finale zdobyła trzecie miejsce w Polsce.
Po wręczeniu dyplomu oraz upominków od szkoły, p. Magdzie, zaprosiliśmy wszystkich absolwentów na poczęstunek, w czasie, którego rozdano dyplomy i świadectwa pozostałym absolwentom. Był to bardzo miły moment dla nas, gdyż tak dużej ilości dyplomów z maksymalnym 100% wynikami egzaminów jeszcze nie mieliśmy. Świadczy to olbrzymim zaangażowaniu zarządu, dyrekcji, a przede wszystkim wykładowców, którzy doskonale przygotowali naszych słuchaczy do egzaminu i zawodu. O tym, że do zawodu, świadczy fakt, jak dużo pracodawców zgłasza się do nas z potrzebą zatrudnienia absolwentów. Wszyscy oni otrzymali ofertę pracy.
Jeszcze raz wszystkim, absolwentom, bardzo dziękujemy za pobyt w naszej szkole, mając nadzieję, że był to ciekawy okres w Państwa życiu i miło będziecie wspominać edukację w Policealnej Warszawskiej Szkole Medycznej.

Higienistka stomatologiczna
Asystentka stomatologiczna
Technik sterylizacji medycznej
Technik masażysta
Opiekun medyczny

ODWIEDŹ NAS NA FACEBOOK-U!

ADRES

Policealna Warszawska Szkoła Medyczna
ul. Ząbkowska 42
03-735 Warszawa
Sekretariat: tel. 668 688 747 sprawy bieżące, dotyczące słuchaczy i pracy szkoły.
Rekrutacja: tel. (22) 243 13 60 lub 783 253 206 rekrutacja oraz sprawy dotyczące zarządzania szkołą
szkola@cezalfa.pl
rekrutacja@cezalfa.pl

Sekretariat czynny:
Poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek: 8:00 - 17:00
Sobota: 9:00 - 13:00