Rozdanie dyplomów


W dniu 1.04.2017r odbyła się uroczystość wręczenia naszym absolwentom świadectw ukończenia szkoły oraz dyplomów potwierdzających zdobycie kwalifikacji zawodowych.

Ponownie potwierdziło się, że połączenie doskonałych wykładowców, świetnie przygotowanych w pomoce dydaktyczne pracowni oraz ciężkiej pracy słuchaczy, dały efekty, 100% zdawalność higienistek, techników sterylizacji i opiekunów medycznych. Pani Prezes Halina Maliszewska jako reprezentant zarządu wraz z dyrektorem szkoły Tomaszem Drożdżem, z przyjemnością wręczali dyplomy i świadectwa, uśmiechniętym absolwentom szkoły.

Na koniec uroczystości, już w luźnej atmosferze i przy słodkim poczęstunku, kadra pedagogiczna, otrzymała wraz z kwiatami i słodkościami, podziękowania za przekazaną wiedzę i odpowiednie przygotowanie do egzaminów.

Życzymy Wam, Kochani wiele szczęścia i radości z wykonywania zawodu jaki zdobyliście w Policealnej Warszawskiej Szkole Medycznej. Zapewniamy Was, że zawsze możecie liczyć na naszą pomoc, zwłaszcza w poszukiwaniach pracy, gdyż ciągle otrzymujemy dużo ofert pracy dla naszych absolwentów. Mamy nadzieję, że wybór naszej szkoły był dla Was trafiony i nie żałujecie tej decyzji, a czas spędzony w PWSM był miłym doświadczeniem życiowym. Wierzymy, że będziecie nas miło wspominać i z sentymentem polecicie swoim znajomym naszą szkołę. Mamy nadzieję, spotkać się jeszcze na zaplanowanym zjeździe absolwentów, a wtedy po jakimś czasie razem i z uśmiechem powspominamy czasy edukacji.

Higienistka stomatologiczna
Asystentka stomatologiczna
Technik sterylizacji medycznej
Technik masażysta
Opiekun medyczny

ODWIEDŹ NAS NA FACEBOOK-U!

ADRES

Policealna Warszawska Szkoła Medyczna
ul. Ząbkowska 42
03-735 Warszawa
Sekretariat: tel. 668 688 747 sprawy bieżące, dotyczące słuchaczy i pracy szkoły.
Rekrutacja: tel. (22) 243 13 60 lub 783 253 206 rekrutacja oraz sprawy dotyczące zarządzania szkołą
szkola@cezalfa.pl
rekrutacja@cezalfa.pl

Sekretariat czynny:
Poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek: 8:00 - 17:00
Sobota: 9:00 - 13:00