Ogólnopolska Konferencja Higienistek w PWSM!


W dniu 7.11.2015r w naszej szkole odbyła się Ogólnopolska Konferencja Higienistek połączona z wykładami i warsztatami praktycznymi. Po przywitaniu uczestników i gości, rozpoczął się pierwszy wykład „Pacjent periodontologiczny – czy należy się go bać”, który poprowadził Dr n. med. Maciej Nowak. Następny wykład poprowadziła Dypl. Hig. Stom. Magdalena Michałowska, a temat jego to „Skaling i piaskowanie nad i poddziąsłowe – elementy profesjonalnej profilaktyki”

Po przerwie kawowej odbył się wykład na temat „Najnowsze technologie mechanicznej i chemicznej kontroli biofilmu” poprowadzonego przez Ekspertów Klinicznych Instytutu Blend-a-Med. Oral B., a następnie ostatni wykład poprowadzony przez Instruktora, Trenera Ratownictwa Medycznego Marcina Sadowskiego, a tytułem jego było „Co koniecznie musisz wiedzieć, zanim nauczysz się ratować. Zrób pierwszy krok – zacznij od teorii”

Po części wykładowej, wszyscy udali się na obiad by z nowymi siłami przystąpić do warsztatów praktycznych. Tematyka ich była dokładnie taka sama jak w części teoretycznej, tyle, że uczestnicy byli podzieleni na mniejsze grupy i odbywały się one w trzech szkolnych pracowniach i na sprzęcie Policealnej Warszawskiej Szkoły Medycznej.

Zapraszamy na relację fotograficzną oraz film kręcony przez profesjonalną telewizję internetową Dentowizja.pl  http://dentowizja.pl/video/8010851-perio-master-konferencja-higienistek-stomatologicznych/

 

Higienistka stomatologiczna
Asystentka stomatologiczna
Technik sterylizacji medycznej
Technik masażysta
Opiekun medyczny

ODWIEDŹ NAS NA FACEBOOK-U!

ADRES

Policealna Warszawska Szkoła Medyczna
ul. Ząbkowska 42
03-735 Warszawa
Sekretariat: tel. 668 688 747 sprawy bieżące, dotyczące słuchaczy i pracy szkoły.
Rekrutacja: tel. (22) 243 13 60 lub 783 253 206 rekrutacja oraz sprawy dotyczące zarządzania szkołą
szkola@cezalfa.pl
rekrutacja@cezalfa.pl

Sekretariat czynny:
Poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek: 8:00 - 17:00
Sobota: 9:00 - 13:00