Kolejny zagraniczny gość poprowadził wykład w PWSM!


W dniu 21maja 2016 r., Policealna Warszawska Szkoła Medyczna wraz ze Firmą Indent generalnym przedstawicielem w Polsce, szwajcarskiej Firmy Curaden producenta produktów Curaprox miała przyjemność zorganizować dla swoich słuchaczy wykład oraz szkolenie z zakresu nowych trendów w profilaktyce stomatologicznej w gabinetach stomatologicznych. Szkoła co jakiś czas stara się zapraszać zagranicznych gości na wykłady, czy warsztaty praktyczne. Dlatego z wielką przyjemnością gościliśmy u nas, znaną w Niemczech i w Polsce Teresę Fehrenbach, wieloletniego lekarza stomatologa, praktyka, która swoje życie zawodowe związała z Niemiecką Hesją gdzie do dziś mieszka. Pani doktor jest uznanym autorytetem w kręgach stomatologicznych, często prowadzi wykłady na największych targach branżowych oraz uczelniach medycznych.

teresa
Doktor Teresa Fehrenbach

Jej misja, jak sama mówi, polega na szerzeniu innowacyjnych sposobów dbania o zdrowy, mocny i piękny uśmiech. Perfekcyjna w swoich szkoleniach stara się przekonać specjalistów do korzystania z najnowszych rozwiązań w trosce o dobro pacjenta.
Wykład, który trwał przez blisko 3 godz., dał słuchaczom ciekawą wiedzę jak również możliwość poznania oraz porównania trendów z zakresu profilaktyki w Niemczech i w Polsce.
Na koniec spotkania, wszyscy uczestnicy otrzymali prezenty w postaci wysokiej klasy, zestawy szczoteczek i past do zębów.
Zarząd i dyrekcja szkoły pragnie podziękować Pani doktor oraz naszemu partnerowi, Firmie Indent za ten ciekawy wykład i mamy nadzieję na kolejne.

Higienistka stomatologiczna
Asystentka stomatologiczna
Technik sterylizacji medycznej
Technik masażysta
Opiekun medyczny

ODWIEDŹ NAS NA FACEBOOK-U!

ADRES

Policealna Warszawska Szkoła Medyczna
ul. Ząbkowska 42
03-735 Warszawa
Sekretariat: tel. 668 688 747 sprawy bieżące, dotyczące słuchaczy i pracy szkoły.
Rekrutacja: tel. (22) 243 13 60 lub 783 253 206 rekrutacja oraz sprawy dotyczące zarządzania szkołą
szkola@cezalfa.pl
rekrutacja@cezalfa.pl

Sekretariat czynny:
Poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek: 8:00 - 17:00
Sobota: 9:00 - 13:00