Dzień Dziecka


Każdy z nas czasami chce, a czasami bywa dzieckiem, czasami marzymy do powrotu do tych beztroskich, pełnych radości lat.

W piątek 1 czerwca 2018, święto Dziecka, u zbiegu ul. Kijowskiej i Markowskiej odbył się z tej okazji piknik dla praskich dzieci, organizowany przez Spółdzielnię Kijowska oraz Urząd Gminy Warszawa Praga.

Przy pięknej pogodzie, zebrała się spora ilość dzieci razem ze swoimi opiekunami i rodzicami. Na dużej scenie odbywały się występy, artystów, dzieci i młodzieży, wszędzie było słychać śpiew i muzykę.

Na dużym terenie, zorganizowano wiele różnych atrakcji i zabaw, ale były też stanowiska edukacyjne: Policji, Straży Pożarnej no i oczywiście Policealnej Warszawskiej Szkoły Medycznej.

Pod naszym namiotem, nasi słuchacze, absolwenci oraz wykładowcy organizowali dla dzieci i młodzieży pokazy edukacyjne dotyczące mycia, czyszczenia i pielęgnacji jamy ustnej, pierwszej pomocy przedmedycznej oraz związane z tym konkursy. Dla wszystkich, którzy się z nami bawili, PWSM razem z naszym Partnerem Oral-B i Blenda-Med ufundowali różne nagrody: pasty i szczoteczki do zębów, gry i zabawki zręcznościowe, a dla zwycięzcy w konkursie dzieci o wiedzy stomatologicznej z przyjemnością, wręczyliśmy najnowszą szczoteczkę elektryczną Oral-B. Nad edukacją i pokazami higieny ustnej czuwali: fantastyczny i bardzo lubiany wykładowca-lekarz stomatolog p. Ewelina, drugi higienista w Polsce, a nasz absolwent Tomasz Benke oraz słuchacz PWSM – Mateusz. Nad pierwszą pomocą czuwała równie fantastyczna i bardzo lubiana p. Małgosia – wykładowca naszej szkoły. Tak udana impreza nie odbyła by się bez zaangażowania naszych współpracowników: czuwających nad wszystkim, dyrektora Tomasza Drożdża, kierownika administracyjnego szkoły p. Łukasza Flaga oraz sekretarzy p. Małgosi i p. Magdy. Wszystkim Państwu serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i pomoc w organizacji naszego stoiska oraz czuwania nad sprawnym przebiegiem naszego udziału w imprezie. Mamy nadzieję, że był to bardzo pouczający, pełen, miłych atrakcji dzień, spędzony przy stoisku Policealnej Warszawskiej Szkoły Medycznej.

Życzymy wszystkim dzieciom, aby każdy dzień był pełen uśmiechu i radości, a jako szkoła medyczna dodatkowo, dużo, dużo zdrowia :)

Higienistka stomatologiczna
Asystentka stomatologiczna
Technik sterylizacji medycznej
Technik masażysta
Opiekun medyczny

ODWIEDŹ NAS NA FACEBOOK-U!

ADRES

Policealna Warszawska Szkoła Medyczna
ul. Ząbkowska 42
03-735 Warszawa
Sekretariat: tel. 668 688 747 sprawy bieżące, dotyczące słuchaczy i pracy szkoły.
Rekrutacja: tel. (22) 243 13 60 lub 783 253 206 rekrutacja oraz sprawy dotyczące zarządzania szkołą
szkola@cezalfa.pl
rekrutacja@cezalfa.pl

Sekretariat czynny:
Poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek: 8:00 - 17:00
Sobota: 9:00 - 13:00