Artykuł o prawidłowej higienie jamy ustnej napisany przez naszego absolwenta Tomasza Benke

Drodzy Przyjaciele

W najnowszym COSMOPOLITAN,  nasz absolwent Tomasza Benke opublikował bardzo ciekawy artykuł o prawidłowej higienie jamy ustnej.

Z przyjemnością, przedstawiamy tę publikację Tomka, który w kraju jest znany jako bardzo dobry szkoleniowiec i wykładowca.

Tomasz Benke – dyplomowany higienista stomatologiczny, absolwent PWSM, na co dzień edukuje i motywuje pacjentów, przeprowadza zabiegi higienizacyjne dzieci i dorosłych  w lupach, wybiela zęby żywe, a zdobytą wiedzę przekazuje dalej szkoląc i edukując higienistki i asystentki, autor Fanpage – “Higienista Benke”

> Zobacz artykuł

Poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek: 9:00 - 16:00