Zapraszamy na wykład naszego przyjaciela i absolwenta PWSM – Tomasza Benke

Tomasz Benke na targach w Nadarzynie poruszy ciekawy temat – „Pacjent wstydliwy”

Drodzy nasi słuchacze, absolwenci i sympatycy PWSM. Miło nam zaprosić w imieniu naszego absolwenta i przyjaciela Tomka Benke, na wykład z tematu „Pacjent wstydliwy”. Tam dowiecie się Państwo, kto taki jest, jakie są zagrożenia we współpracy z takim pacjentem, na co zwrócić szczególną uwagę i jak z nim postępować. Prelekcje te odbędą się w dniu 6 i 7 września o godz.12.00 na 2. Międzynarodowych Targach i Kongresie Stomatologii i Medycyny Estetycznej w Nadarzynie.

Darmowe bilety wejściowe można zdobyć wchodząc na

Serdecznie zapraszamy!

benke_plakat