Ważne informacje


Magdalena Jadacka – słuchaczka PWSM, trzecią higienistką w Polsce.

Magdalena Jadacka słuchaczka Policealnej Warszawskiej Szkoły Medycznej, trzecią higienistką w Polsce, a zarazem jedyną reprezentantką Warszawy w finale III Edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Higienistek Stomatologicznych organizowanej przez Instytutu Blend-a-med, Oral-b, Dentonet oraz EMS.

W dniu 9.04.2017r w Łodzi, nasza słuchaczka, p. Magdalena Jadacka odniosła olbrzymi sukces, zajmując trzecie miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Higienistek. Biorąc pod uwagę, że w pierwszym etapie brało udział ponad 650 uczestników, a po kilku etapach, do ścisłego finału zakwalifikowało się 20 uczestników, trzeba szczególnie pogratulować p. Magdalenie jej wiedzy, samozaparcia i spokoju z jakim walczyła w ostatnim etapie. Należy dodać, że poziom był bardzo wysoki i wyrównany, a o kolejności pierwszych trzech miejsc, przy maksymalnych zdobyczach punktowych, decydował czas. Dziękujemy p. Magdo za godne reprezentowanie barw Policealnej Warszawskiej Szkoły Medycznej, jesteśmy dumni z Pani i możemy tylko żałować, że już nasza wspólna przygoda po czerwcowych egzaminach się zakończy. Szczególne podziękowania, należą się naszym wykładowcom, którzy przez te dwa lata, przyczynili się do sukcesu, przekazując swoją wiedzą teoretyczną oraz praktyczną. Mamy nadzieję, że Pani Magdalena jako pierwsza przetarła szlaki i dała przykład kolejnym uzdolnionym słuchaczkom do podjęcia rywalizacji na różnych szczeblach konkursów.

Dokładną relację z przebiegu finału możecie Państwo przeczytać na stronie
http://dentonet.pl/znamy-finalistki-olimpiady-dla-higienistek-stomatologicznych/
http://dentonet.pl/iii-olimpiada-dla-higienistek-stomatologicznych-rozstrzygnieta/


Serdecznie zapraszamy do lektury artykułu, którego autorem jest Pan Tomasz Benke – absolwent naszej szkoły. Artykuł opublikowany w czasopiśmie Asysta dentystyczna 1/2017.
Dyrekcja Szkoły i Zarząd, Autorowi składa gratulacje, a wszystkich odwiedzających tę stronę zaprasza do zapoznania się z jego treścią.

Załączniki

Higienistka stomatologiczna
Asystentka stomatologiczna
Technik sterylizacji medycznej
Technik masażysta
Opiekun medyczny

ODWIEDŹ NAS NA FACEBOOK-U!

ADRES

Policealna Warszawska Szkoła Medyczna
ul. Ząbkowska 42
03-735 Warszawa
Sekretariat: tel. 668 688 747 sprawy bieżące, dotyczące słuchaczy i pracy szkoły.
Rekrutacja: tel. (22) 243 13 60 lub 783 253 206 rekrutacja oraz sprawy dotyczące zarządzania szkołą
szkola@cezalfa.pl
rekrutacja@cezalfa.pl

Sekretariat czynny:
Poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek: 8:00 - 17:00
Sobota: 9:00 - 13:00