Warsztaty Oral-B w naszej szkole!

W dniu 5 i 6.10.2015r słuchaczki III i IV semestru Policealnej Warszawskiej Szkoły Medycznej uczestniczyły w warsztatach, przygotowanych i poprowadzonych przez naszego Partnera, Firmę ORAL-B. Prowadzącą zajęcia była p. Joanna Stępień. Na początku była część teoretyczna, później słuchacze uczestniczyli już w praktycznej części wykonując eksperymenty potwierdzające zalety szczoteczek elektrycznych ORAL-B. Zajęcia te miały przekonać przyszłe higienistki i higienistów o tym, że przyszłość idealnego utrzymania higieny ustnej należy do szczoteczek elektrycznych. Jak widać na relacji fotograficznej w czasie zajęć można było zauważyć na twarzach uczestników różne emocje: ciekawość , zainteresowanie, zdziwienie, a nawet uśmiech. Widać, że warsztaty były przygotowane perfekcyjnie co zresztą potwierdzili sami słuchacze oceniając bardzo wysoko wiedzę i kompetencje p. Joanny. Na koniec wszyscy uczestnicy otrzymali od Prowadzącej certyfikaty potwierdzające przeszkolenie z zakresu higienizacji szczoteczkami elektrycznymi, pasty Blend-a-med. oraz najnowszy produkt Frmy ORAL-B szczoteczki elektryczne, PRO 6000 wartości ok 500 zł każda. Mamy nadzieję, że korzystając z tego produktu, nasi słuchacze będą już zawsze promować tego typu rozwiązania.