Relacja ze szkolenia CURAPROX w PWSM

W dniu 28.09.2018r w Policealnej Warszawskiej Szkole Medycznej, odbyło się szkolenie dla trzecich i czwartych semestrów higienistek, przeprowadzone przez szwajcarską Firmę CURAPROX, dotyczące zalet i korzyści jakie daje używanie tradycyjnych szczoteczek. Wykład przeprowadziła, doktor stomatolog Pani Teresa Ferenbach, która przyjechała specjalnie z Niemiec, gdzie mieszka i pracuje. Mamy nadzieję, że szkolenie było pouczające dla przyszłych higienistek stomatologicznych i już w swojej pracy zawodowej będą potrafiły wyjaśnić swoim pacjentom, czy i kiedy warto korzystać ze szczoteczek tradycyjnych. Na koniec nasz gość wręczył wszystkim uczestnikom najwyższej jakości szczoteczki oraz komplety do pielęgnacji zębów.