PWSM wspiera dzieci w zawodach z pierwszej pomocy przedmedycznej!

Policealna Warszawska Szkoła Medyczna, od kilku lat sponsoruje dzieci z praskich szkół. Fundując im nagrody za dobre wyniki nauki, osiągnięcia sportowe. Jako szkoła medyczna, mamy szczególną satysfakcję, iż od czterech lat czynnie wspomagamy praskie zawody z pierwszej pomocy przedmedycznej dla uczniów ze szkół podstawowych „Pięć złotych minut”. To wielka przyjemność patrzeć, jak młodzi ludzie udzielają profesjonalnie pierwszej pomocy. Mając tak dobrze wyedukowaną młodą kadrę „ratowników medycznych” , możemy czuć się bezpieczniej w czasie zagrożenia życia po wypadku czy nagłym zasłabnięciu.