PWSM na pikniku z okazji dnia dziecka!

W sobotę 3.06.2017r. jak już się stało tradycją Policealnej Warszawskiej Szkoły Medycznej z okazji Dnia Dziecka uczestniczyliśmy w pikniku zorganizowanym przez Spółdzielnię Praga.

Było wiele atrakcji, przygotowanych przez gospodarzy (malowanie twarzy, kucyki występy sceniczne) z których chętnie korzystały dzieci.
Jednak największym powodzeniem cieszyło się nasze stoisko, gdzie najmłodsi, pod bacznym okiem naszych słuchaczek z trzeciego semestru higienistek oraz wykładowców, mogli wziąć udział w różnych konkursach stomatologicznych, nauczyć się właściwej higieny i pielęgnacji ząbków.

Dla wszystkich Dzieci były odpowiednie nagrody w postaci szczoteczek i past do zębów oraz pyszne polskie truskawki.