PWSM dla Banku Dawców szpiku kostnego

Szanowni Słuchacze, Przyjaciele i wszyscy życzliwi Policealnej Warszawskiej Szkole Medycznej. Wszyscy razem, odnieśliśmy fantastyczny sukces, biorąc udział we wspólnej akcji z Ośrodkiem Dawców Szpiku MEDIGEN oraz Fundacją PRZECIWKO LEUKOMII. W czasie kilku godzin, zgłosiło się do oddania próbki krwi ponad 50 osób, które zostaną umieszczene w „Banku Dawców szpiku kostnego” . Wszystko odbywało się w miłej atmosferze, ale nawet ci, którzy mieli problemy ze strachem przed ukłuciem, znosili to odważnie i często z uśmiechem. Dziękujemy Państwu serdecznie za tak liczny udział, oczywiście życząc wszystkim, aby nikt nie potrzebował tego szpiku, ale jeśli już się zdarzy taka potrzeba to, żeby on uratował komuś życie. Szczególne podziękowania, pragniemy skierować na ręce naszego wykładowcy Pani Dominiki, która to była inicjatorem całej akcji.

Zarząd Policealnej Warszawskiej Szkoły Medycznej