Pokaz oraz warsztaty Oral-B

W dniu 8 października 2016 r. kolejny raz nasz Partner, Firma Oral-B i Blend-a-med przeprowadziła dla słuchaczy trzecich i czwartych semestrów Policealnej Warszawskiej Szkoły Medycznej, pokaz oraz warsztaty. W czasie tego szkolenia ponad 80 osób mogło przekonać się jak ważne zalety w codziennej higienie jamy ustnej odgrywają profesjonalne szczoteczki elektryczne. Wykład prowadziła p. Joanna Stępień i jak zwykle zrobiła to w sposób bardzo profesjonalny, wzbudzając u obecnych duże zainteresowanie oraz wiele emocji. Na koniec wszyscy nasi słuchacze otrzymali od Firmy Oral-B nowoczesne szczoteczki elektryczne oraz pasty do zębów. Widząc zadowolone twarze (patrz galeria), wychodzących z sali szkoleniowej, należy sądzić, że były to profesjonalne warsztaty, a otrzymane upominki, po ich użyciu praktycznym spowodują, że higienistki będą już zawsze przekonane, że warto promować tego typu produkty, aby w społeczeństwie poprawiać jakość higienizacji jamy ustnej.