Podaruj życie – to nic nie boli, to nic nie kosztuje

Szanowni Państwo zwracamy się z ogromną prośbą  o poświęcenie kilku wolnych  chwil. Prowadzimy wraz  z fundacją DKMS „Pokonajmy Nowotwory Krwi”  akcję poszukiwania nowych dawców komórek macierzystych.

Zapraszamy do naszej szkoły – do 21 grudnia można dopisać się do listy dawców. Zajmie to tylko chwilkę, cała procedura polega na wypełnieniu ankiety medycznej oraz pobraniu wymazu z błony śluzowej z wewnętrznej strony policzka.

Dlaczego my?

Bo walczymy o życie młodej dwudziestosześcioletniej kobiety, bo walczymy o to aby  czteroletni  Czarek i ośmiomiesięczna Ola miały mamę .

Prosimy Pomóż

Serdecznie zapraszamy naszych  słuchaczy, absolwentów i członków rodziny – a może to Ty będziesz tym Aniołem który, podaruje na Święta największy skarb –życie.

Dyrekcja i Zarząd Policealnej Warszawskiej Szkoły Medycznej