Jak niewiele trzeba poświęcić, aby dać szczęście komuś i samemu być szczęśliwym, że dało się innej osobie największy dar, dar życia!

Drodzy Słuchacze, Absolwenci oraz wszyscy Przyjaciele Policealnej Warszawskiej Szkoły Medycznej

Joasia, osoba z naszej szkolnej społeczności, 26 letnia, mama dwójki dzieci Oli i Czarka (8 miesięcy i 4 lata),
potrzebuje naszej pomocy. W tym tygodniu, dowiedziała się, że ma ostrą białaczkę szpiku. Czasu zostało mało, liczy się każda godzina!

Może to właśnie wśród nas, jest Anioł, który podaruje jej świąteczny prezent – drugie życie.

To nic nie boli, potrzebny jest wymaz z jamy ustnej, którego pobranie trwa zaledwie kilka minut

W dn. 1.12.2018 r., w czasie zorganizowanego przez nas wykładu i badań na WZW typu C, do Banku Szpiku dołączyło 42 osoby. Wszystkim tym osobom w imieniu Joasi i naszym, pragniemy serdecznie podziękować.

W dalszym ciągu, zapraszamy wszystkich, którzy pragną dać szansę na podarowanie komuś drugiego życia.

Akcja trwa do 20.12.2018 r., a szefem jej oraz głównym koordynatorem jest p. Magda, sekretarz naszej szkoły, która jest dostępna przez 24 godziny na dobę pod nr. tel. 720 870 270, gdzie będzie można umówić się na pobranie wymazu w dogodnym dla Państwa terminie.