Fantastyczna wiadomość, mamy najlepszą higienistkę w Polsce

Joanna Zielińska, słuchaczka Policealnej Warszawskiej Szkoły Medycznej, została najlepszą higienistką w Polsce. Miło nam, że to nasza słuchaczka, godnie reprezentowała nie tylko naszą szkołę, ale i Warszawę w finale IV Edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Higienistek Stomatologicznych organizowanej przez Instytutu Blend-a-med, Oral-b, Polską Akademię Profilaktyki Stomatologicznej, Dentonet oraz EMS.

W dniu 25-26.05.2018r w Iławie, nasza słuchaczka, p. Joanna Zielińska odniosła fantastyczny sukces, zajmując pierwsze miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Higienistek. Biorąc pod uwagę, że w pierwszym etapie brało udział prawie 800 uczestników, a po kilku etapach, do ścisłego finału zakwalifikowało się 6 uczestników, trzeba szczególnie pogratulować p. Joannie jej ogromnej wiedzy, samozaparcia i spokoju z jakim walczyła w ostatnim etapie. Należy dodać, że poziom był bardzo wysoki, często wybiegający poza wiedzę programu nauczania w szkole dla higienistek .Finałowa stawka była tak wyrównana, że o kolejności miejsc, , decydowały ułamki punktów. Dziękujemy p. Joanno za wspaniałe reprezentowanie barw Policealnej Warszawskiej Szkoły Medycznej, jesteśmy dumni z Pani i możemy tylko żałować, że już nasza wspólna przygoda po czerwcowych egzaminach i wrześniowym rozdaniu dyplomów się zakończy. Szczególne podziękowania, należą się naszym wykładowcom, którzy przez te dwa lata, przyczynili się do sukcesu, przekazując swoją wiedzą teoretyczną oraz praktyczną. Mamy nadzieję, że Pani Joanna dała przykład kolejnym uzdolnionym słuchaczkom do podjęcia rywalizacji na różnych szczeblach konkursów. Dalszą zachętą niech będzie fakt, iż sponsorzy byli bardzo hojni, a jak można zobaczyć na filmie z wręczenia nagród, za zwycięstwo, wartość nagród wyniosła prawie dwadzieścia tysięcy zł.