Dlaczego warto wybrać naszą szkołę?

Dlatego, że w renomowanym rankingu takich szkół, Policealna Warszawska Szkoła Medyczna klasyfikowana jest w pierwszej piątce
(na ok.250) najlepszych szkół medycznych w Polsce.

Czemu to zawdzięczamy? Odpowiedzią na to pytanie będzie poniższa tabela.

Czego nie obiecujemy:

• Inne szkoły oferują kandydatom tablety lub wejściówki do pizzerii, pubu, czy do dyskoteki, pamiętać jednak trzeba, że nie ma nic za darmo i ktoś w ten czy inny sposób musi za to zapłacić.

• My tego nie robimy, ale w zamian obiecujemy, że zamiast tanich gadżetów, my inwestujemy w drogie pomoce dydaktyczne, które przyczynią się do lepszego poznawania zawodu.

• Inne szkoły ogłaszają, że mają niższe czesne, ale zapominają wspomnieć, że musisz Drogi Kandydacie dodatkowo zapłacić za egzaminy semestralne, poprawkowe, materiały edukacyjne, załatwienie praktyk a nawet wymagają opłat za egzamin dyplomowy (UWAGA – to jest niezgodne z prawem oświatowym). Każą również, płacić czesne przez 12 miesięcy.

• Są szkoły, które wiele obiecują, mówiąc, że nauka u nich jest lekka i łatwa. My tego Państwu nie możemy obiecać, bo wiemy, aby dobrze nauczyć się zawodu trzeba być na większości zajęć i dużo na nich pracować aby zdać egzamin końcowy

Co zapewniamy:

• Naukę na wysokim poziomie.

• Czyste przestronne sale wykładowe, dobrze wyposażone pracownie do nauki zawodu dla asystentek i higienistek stomatologicznych oraz technika sterylizacji medycznej.

• Obiecujemy, że dołożymy wszelkich starań, aby przekazać Państwu wiedzę w najbardziej czytelny i przyswajalny sposób, zapewniamy, że nauka będzie przebiegała w miłej, spokojnej i bardzo przyjaznej atmosferze.

• Obiecujemy Państwu, że będziecie mogli zdobywać swoją wiedzę przy pomocy specjalistycznych, często bardzo drogich urządzeń oraz materiałów stomatologicznych. Nie będą to atrapy czy zdjęcia. Wychodząc ze szkoły każdy nasz słuchacz będzie potrafił obsługiwać większość urządzeń (kamery doustne, unity stomatologiczne, piaskarki, autoklawy, lampy diodowe, skalery ultradźwiękowe, wstrząsarki do amalgamatu, myjki ultradźwiękowe, zgrzewarki do rękawów i wiele innych).

• Nasza szkoła jest zawsze dla Państwa otwarta, zapraszamy do obejrzenia naszych pracowni, sal wykładowych, co pozwoli Państwu ocenić możliwości dydaktyczne placówki.

• Zapewniamy miłą i kompetentną obsługę sekretariatu, bez dodatkowych opłat wystawiamy wszelkie zaświadczenia, legitymacje, indeksy.

• W naszej szkole Słuchacze nie ponoszą opłat z tytułu egzaminów semestralnych a tym bardziej egzaminu państwowego, nie płacą za materiały stomatologiczne używane w czasie zajęć edukacyjnych, nie wnoszą opłat za praktyki zawodowe.

• Nasi słuchacze korzystają z dodatkowych bezpłatnych konsultacji i zajęć praktycznych, pozwalających na powtórzenie i poprawienie swoich umiejętności w celu bardzo dobrego przygotowania się do egzaminu państwowego.

• Pomagamy naszym absolwentom i słuchaczom z ostatniego semestru znaleźć pracę. Do tej pory, wszyscy nasi słuchacze, którzy poszukiwali pracy otrzymali propozycje zatrudnienia w gabinetach. Wciąż poszukujemy nowych miejsc i na tę chwilę mamy ich więcej niż chętnych. Na naszej stronie i oraz tablicy ogłoszeń, wciąż umieszczamy nowe. Świadczy to również o tym, że zgłaszający się pracodawcy bardzo chętnie zatrudniają naszych absolwentów, gdyż wiedzą, że są bardzo dobrze przygotowani do zawodu.

Z tych to powodów możemy się pochwalić doskonałymi wynikami i odsetkiem zdanych egzaminów przez naszych słuchaczy. Ostatni egzamin zdało 100% higienistek oraz 98% asystentek, 98% techników sterylizacji medycznej.
My się nie boimy odesłać Państwa do Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w celu uzyskania informacji jaka jest zdawalność w szkołach i sprawdzenia nas w celu porównania z innymi szkołami.
Nr tel. do OKE do Wydziału egzaminów zawodowych 22 457 03 28.

Potwierdzeniem tego, że staramy się uczyć dobrze, jest coraz większa ilość gabinetów stomatologicznych, które starają się pozyskać naszych absolwentów. Można to sprawdzić w zakładce info dla słuchaczy, ogłoszenia, gdzie znajdziecie aktualne oferty pracy.

W naszej szkole jesteście Państwo naszymi gośćmi i zawsze tak staramy się wszystkich traktować, cały personel od obsługowego po dyrekcję jest gotowy do pomocy i rozwiązywania trudnych spraw. Jako dobrzy gospodarze staramy się integrować naszych gości zwłaszcza przy świątecznym opłatku, jajku czy też codziennej darmowej kawie i herbacie, którą serwujemy Państwu bez ograniczeń.
Mamy nadzieję, że i Państwa uda się przygotować w taki sposób, aby po skończeniu szkoły razem z Wami cieszyć się zdanymi egzaminami i ciekawą dobrze płatną pracą.

Zapraszamy.

Sekretariat czynny (okres wakacyjny):